Замшеві зимові чоботи. Erisses. Великі розміри (41, 42).
- В наявності
- Код: DТ 0814 С 229
4 050 ₴
+380 (67) 502-79-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замшеві зимові чоботи великих розмірів. Erisses.
Пряжки працюють. Блискавка підіймання теж робоча. Усередині — натуральне хутро (повне).
Інші моделі заходьте дивитися на наш сайт http://obyv.rv.ua/
Будь ласка, уточнюйте розміри і їхня наявність по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.ua@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: http://obyv.rv.ua/g7470159-zimnie-sapogi
Літнє взуття http://obyv.rv.ua/g6347209-bosonozhki
Дивіться осінь і весну http://obyv.rv.ua/g6598425-osennie-botinkisapogipolusapogi
Наш сайт: http://obyv.rv.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Розмір жіночого взуття | 43 |
| Сезон | Зима |
| Вид взуття | Чоботи |
| Матеріал верху | Замша |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Каблук/Підошва | Танкетка |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота платформи | 1.5 см |
| Висота голінища/задника | 16.5 см |
| Обхват голінища | 25 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Інше |
| Застібка | Блискавка, Пряжки |
| Стан | Новий |
- Ціна: 4 050 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка






