Шкіряні чорні черевички на підборах. Ботильйони. Маленькі розміри (33, 34).
- В наявності
- Код: XJ 2703 - 9115
3 850 ₴
+380 (67) 502-79-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряні чорні черевички на підборах. Ботильйони. Маленькі розміри (33-35).
Легкі зручні черевики з м'якої натуральної шкіри. Висота каблука 8,5 см, під пальцями 0,5 см див. Шнурівка надійно фіксує ногу. Є блискавка. Розміри: 33, 34, 35.
Є багато моделей ( розміри від 33 до 43 ).
Будь ласка, уточнюйте розміри по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.ua@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: http://obyv.rv.ua/g7470159-zimnie-sapogi
Літнє взуття http://obyv.rv.ua/g6347209-bosonozhki
Дивіться осінь і весну http://obyv.rv.ua/g6598425-osennie-botinkisapogipolusapogi
Наш сайт: http://obyv.rv.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Libellule |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Вид взуття | Ботильйони |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Довжина устілки | 22 |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Висота каблука (см) | 8,5 |
| Висота платформи | 0.5 см |
| Висота голінища/задника | 11 см |
| Обхват голінища | 22 см |
| Форма миска/носка | Загострений |
| Тип носка | Закритий |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Інше |
| Прошивка | Так |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 850 ₴






