Зимові черевики на товстій підошві. Маленькі (33) розміри.
- В наявності
- Код: А 182 Q 3 M 2
3 750 ₴
+380 (67) 502-79-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зимові черевики на товстій підошві. Маленькі розміри (33, 34).
Зручна модель із натуральної замші. Всередині — натуральне хутро. Прихована танкетка. Висота під п'ятою 8 см, під пальцями 1 см. Висота халяви 9 см, ширина регулюється шнурівкою. На блискавці.
Будь ласка, уточнюйте розміри за телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.ua@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: http://obyv.rv.ua/g7470159-zimnie-sapogi
Літнє взуття http://obyv.rv.ua/g6347209-bosonozhki
Дивіться осінь і весну http://obyv.rv.ua/g6598425-osennie-botinkisapogipolusapogi
Наш сайт: http://obyv.rv.ua/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Berloni |
| Вид взуття | Черевики |
| Довжина устілки | 22 см |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Висота голінища/задника | 9 см |
| Обхват голінища | 20 см |
| Застібка | Шнурівка, Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Зима |
| Матеріал верху | Натуральна замша |
| Висота каблука (см) | 8 |
| Висота платформи | 1 |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Тип носка | Закритий |
- Ціна: 3 750 ₴








