Чорні шкіряні черевики. Украина. Маленькі розміри (33, 34)
- В наявності
- Код: 870
2 650 ₴
+380 (67) 502-79-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чорні шкіряні ботинки. Україна. Pозміри (33-35).
Чорні шкіряні черевики на товстій підошві. Зручні та легкі. Висота під п'ятою 4 см, під пальцями 3 см. Шнурівка надійно фіксує ногу. На блискавці.
Будь ласка, уточнюйте наявність розмірів по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.ua@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: http://obyv.rv.ua/g7470159-zimnie-sapogi
Літнє взуття http://obyv.rv.ua/g6347209-bosonozhki
Дивіться осінь і весну http://obyv.rv.ua/g6598425-osennie-botinkisapogipolusapogi
Наш сайт: http://obyv.rv.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ANRI |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Чорний |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Вид устілки | Амортизована |
| Висота голінища/задника | 9 см |
| Стан | Новий |
| Довжина устілки | 22 см |
| Перфорація | Ні |
| Тип носка | Закритий |
| Візерунки і принти | Інше |
| Фасон каблука | Танкетка |
| Обхват голінища | 21 |
| Вид взуття | Черевики |
| Додаткові характеристики | |
| Каблук/Підошва | Танкетка |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота платформи | 3 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
- Ціна: 2 650 ₴







