Зимові черевики на товстій підошві. Erisses. Маленькі (34, 35) розміри.
- В наявності
- Код: ХF 84 - 129
3 950 ₴
+380 (67) 502-79-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зимові черевики на товстій підошві. Erisses. Маленькі розміри.
Зручна легка модель із натуральної шкіри. Всередині — натуральне хутро. Висота танкетки під п'ятою 6 см, під пальцями 3 см. Висота халяви 14 см, ширина 21 см. Шнурівка надійно фіксує ногу. На блискавці. Ця модель є і в демісезонному варіанті (на флісі).будь ласка, уточнюйте розміри та їхню наявність за телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.ua@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: http://obyv.rv.ua/g7470159-zimnie-sapogi
Літнє взуття http://obyv.rv.ua/g6347209-bosonozhki
Дивіться осінь і весну http://obyv.rv.ua/g6598425-osennie-botinkisapogipolusapogi
Наш сайт: http://obyv.rv.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Вид взуття | Черевики |
| Сезон | Зима |
| Довжина устілки | 22 |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Каблук/Підошва | Танкетка |
| Висота каблука (см) | 6 |
| Висота платформи | 3 см |
| Висота голінища/задника | 14 см |
| Обхват голінища | 21 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Тип носка | Закритий |
| Застібка | Блискавка, Шнурівка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 950 ₴







