Білі шкіряні черевики. Маленькі розміри (34, 35)
- В наявності
- Код: YL 21030
2 860 ₴
+380 (67) 502-79-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Білі шкіряні ботинки. Pозміри (34, 35).
Білі шкіряні черевики. Зручні та легкі. Висота під п'ятою 6 см, під пальцями 3 см. На шнурівці. Амортизувальна устілка (пружиніт).
Будь ласка, уточнюйте наявність розмірів по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.ua@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: http://obyv.rv.ua/g7470159-zimnie-sapogi
Літнє взуття http://obyv.rv.ua/g6347209-bosonozhki
Дивіться осінь і весну http://obyv.rv.ua/g6598425-osennie-botinkisapogipolusapogi
Наш сайт: http://obyv.rv.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Farina |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Довжина устілки | 22 |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Каблук/Підошва | Танкетка |
| Фасон каблука | Танкетка |
| Висота каблука (см) | 6 |
| Висота платформи | 3 см |
| Висота голінища/задника | 7 см |
| Обхват голінища | 21 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Тип носка | Закритий |
| Застібка | Шнурівка |
| Колір | Білий |
| Вид устілки | Амортизована |
| Перфорація | Ні |
| Стан | Новий |
| Вид взуття | Черевики |
- Ціна: 2 860 ₴







