Високі зимові чоботи. Ботфорды. Farinni. Розміри (34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43).
- В наявності
- Код: P 103 - 587
5 250 ₴
+380 (67) 502-79-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високі зимові чоботи. Ботфорды. Farinni. Маленькі розміри (33-35).
Зручна легка модель із натуральної замші. Висота підошви під п'ятою 4 см, під пальцями 2 см. Висота халяви 46 см, ширина — 30 см (у найширшому місці під коліном). Додаткова блискавка збільшує об'єм халяви (+3-5 см). Усередині — натуральне хутро (євро).Обе блискавки робочі. Будь ласка, уточнюйте розміри та їхню наявність за телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.ua@gmail.com
Наш сайт: http://obyv.rv.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Farina |
| Вид взуття | Ботфорти |
| Сезон | Зима |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Довжина устілки | 22 |
| Колір | Чорний |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Каблук/Підошва | Платформа |
| Висота каблука (см) | 4 |
| Висота платформи | 2 см |
| Висота голінища/задника | 46 см |
| Обхват голінища | 30 см |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Інше |
| Вид устілки | Натуральне хутро |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал верху | Натуральна замша |
- Ціна: 5 250 ₴







