Замшеві черевики Fabio Monelli. Розміри — 36, 38, 39, 40.
- В наявності
- Код: К 034 L 69
3 650 ₴
+380 (67) 502-79-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замшеві ботинки Fabio Monelli.
Зручна легка модель із м'якої натуральної замші. Широкий підбор заввишки 5 см. Висота халяви 12 см, ширина 21 см. На блискавці. М'яка устілка.
Будь ласка, уточнюйте розміри за телефону 0675027911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.ua@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: http://obyv.rv.ua/g7470159-zimnie-sapogi
Літнє взуття http://obyv.rv.ua/g6347209-bosonozhki
Дивіться осінь і весну http://obyv.rv.ua/g6598425-osennie-botinkisapogipolusapogi
Наш сайт: http://obyv.rv.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geronea |
| Вид взуття | Черевики |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Розмір жіночого взуття | 36 |
| Матеріал верху | Замша |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Висота каблука (см) | 5 |
| Висота платформи | 1 см |
| Висота голінища/задника | 12 см |
| Обхват голінища | 21 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Тип носка | Закритий |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Інше |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 650 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка






