Зимові черевики на товстій підошві Erisses. Розміри: 33, 37, 39, 40.
- В наявності
- Код: ХF 113 - 178
3 950 ₴
+380 (67) 502-79-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зимові черевики на товстій підошві Erisses.
Натуральна шкіра, натуральне хутро. Каблук заввишки 6 см, платформа 2 см. Висота халяви 13 см, об'єм халяви 20 см (є вшита гумка заввишки 3 см і завширшки 1,5 см, яка додає об'єму за потреби).
Будь ласка, уточнюйте розміри за телефону 067 502 7911 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.ua@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: http://obyv.rv.ua/g7470159-zimnie-sapogi
Літнє взуття http://obyv.rv.ua/g6347209-bosonozhki
Дивіться осінь і весну http://obyv.rv.ua/g6598425-osennie-botinkisapogipolusapogi
Наш сайт: http://obyv.rv.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Erisses |
| Сезон | Зима |
| Розмір жіночого взуття | 34 |
| Довжина устілки | 22 |
| Матеріал верху | Натуральна шкіра |
| Матеріал підкладки | Натуральне хутро |
| Каблук/Підошва | Каблук |
| Висота каблука (см) | 6 |
| Висота платформи | 2 см |
| Висота голінища/задника | 13 см |
| Обхват голінища | 20 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 950 ₴







