Зимові черевики на товстій підошві. Розміри: 38, 39.
- В наявності
- Код: 0165 - 25
2 100 ₴
+380 (67) 502-79-11
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зимові черевички на товстій підошві.
Верх — натуральна замша та натуральне хутро. Усередині — штучне хутро. Розміри: 37, 38, 39.
Будь ласка, уточнюйте розміри і їхня наявність по телефону 067 502 79 11 (Таміла), або пишіть нам на е-мейл obyv.rv.ua@gmail.com
Зимові чоботи заходите дивитися за посиланням: http://obyv.rv.ua/g7470159-zimnie-sapogi
Літнє взуття http://obyv.rv.ua/g6347209-bosonozhki
Дивіться осінь і весну http://obyv.rv.ua/g6598425-osennie-botinkisapogipolusapogi
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chezares |
| Розмір жіночого взуття | 37 |
| Сезон | Зима |
| Матеріал верху | Натуральна замша |
| Матеріал підкладки | Штучне хутро |
| Каблук/Підошва | Танкетка |
| Висота каблука (см) | 6,5 |
| Висота платформи | 2 см |
| Висота голінища/задника | 9.5 см |
| Обхват голінища | 23 см |
| Форма миска/носка | Закруглений |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Інше |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 100 ₴
- Спосіб упаковки: фірмова коробка







